15% על כל החנות. מחירי השקה.

סיפור בגוונים אופטימיים

Search

תקנון ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר של מעיין ניב – סיפור בגוונים אופטימיים.

אתר "מעיין ניב- סיפור בגוונים אופטימיים" משמש כאתר ייצוגי ומכירתי עבור "מעיין ניב" והנך מוזמן לקחת בו חלק.

יש לקרוא את התקנון ותנאי השימוש בעיון רב ולהסכים לתקנון ותנאי האתר לפני תחילת השימוש בו. שימוש באתר יחשב כהסכמה לכל התנאים הכתובים התקנון. קריאה באתר ללא קריאת התקנון, שכן השימוש באתר או כל חלק ממנו, מהווה הסכמה לכל תנאי השימוש. בתקנון בתוקף מרגע פרסומו באתר.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות קבצים גרפים, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "מעיין ניב – סיפור בגוונים אופטימיים" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר https://www.maayanniv.com/
כל תכני האתר הם רכוש קנייני בבעלות "מעיין ניב – סיפור בגוונים אופטימיים" וחל איסור מוחלט להעתיק ,להעביר, להפיץ, לשכפל, לפרסם, להציג בפומבי, לשנות, לשדר, לחלק, לפתח, לחקות או לעבד פיסות קוד, עיצוב גרפי, סרטונים, לעשות כל שימוש בתכנים אשר בשימוש המשתמש ו/או אשר נרכשו על ידי המשתמש אלא לצורך אישי בלבד. חל איסור להעביר את תכני האתר בין בתשלום ובין שלא בתשלום לכל צד שלישי. תכני האתר אינם ניתנים לפרסום ו/או להעברה בכתב, במדיה מגנטית, לשכפלם, להעתיקם או למסרם, בין לשימוש פרטי ובין לשימוש מסחרי.

מוצרים

עשינו כל מאמץ להציג במדויק ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. אנא קחו בחשבון שצבעים עלולים להראות מעט שונים במסכים שונים. ההדפסות של המוצרים הן איכותיות ביותר והתוצאה המוגמרת היא על פי אישור ובקרה של האומנית.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את המכירות של המוצרים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש את הזכות הזו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל המוצרים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור מוצרים ניתנים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק למכור כל מוצר בכל עת.

הצהרת המשתמש

על ידי הסכמתך לתנאים ולהגבלות אלה, אתה מצהיר כי הנך בגיר וכי כרטיס האשראי המחויב הוא על שמך.
אין להעביר וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.
אתה מסכים לספק את פרטי הרכש והחשבון הנוכחיים, המלאים והמדויקים עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן במהירות את החשבון שלך ומידע אחר, כולל כתובת האימייל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ומועדי התפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "מעיין ניב – סיפור בגוונים אופטימיים"  ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "מעיין ניב – סיפור בגוונים אופטימיים."

ביטול עסקה בהתאם למדיניות ההחזרות של האתר. ראו בעמוד המיועד לכך: https://maayanniv.com/refund_returns/

error: !!תוכן מוגן