15% על כל החנות. מחירי השקה.

סיפור בגוונים אופטימיים

Search

מדיניות החזרות

אספקת מוצרים

פריטים המצוינים באתר זה יסופקו על ידי “מעיין ניב-סיפור בגוונים אופטימיים” במועד,  ובלבד שהם מצויים במלאי. במקרה שפריט אזל מהמלאי יעשו מירב המאמצים לייצר חדש ותינתן הערכה מחודשת של זמן אספקה. ניתן יהיה לרכוש פריט חלופי בעל אופי ומחיר דומים ובהתאם תינתן לך האפשרות לשנות את הזמנתך או לבטל את הזמנתך המקורית.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, בכל עת וללא הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה ו/או מתן  שירות כלשהו על ידה והנך מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

המוצר יישלח במעטפת דואר מרופדת שתגן על המוצר. אספקת המוצר תערך בימי העסקים וכרוכה בתשלום דמי משלוח בהתאם לאיזור ולמשקל.

 

משלוחים

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא יהיה בידינו להבטיח שהפריטים יגיעו לידיך. במקרה שהפריטים יחזרו אלינו, עקב פרטים שגויים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול בהזמנה. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין על פי דין והחברה שומרת לעצמה את הזכות לנקוט בכל האמצעים המשפטיים והחוקיים כנגד מי שמסר פרטי זיהוי כוזבים כאמור.

תנאים מוקדמים לביצוע הזמנה, ולאספקת הפריטים שנרכשו הם: (1) סיום בדיקת אימות פרטי כרטיס האשראי שנמסרו על ידך. (2) קבלת אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע רכישת הפריטים.

כל המשלוחים יעשו בדואר רשום או באיסוף עצמי בסטודיו בבת חפר, ע"פ תאום מראש.

דואר רשום מגיע בדרך כלל תוך 14 ימי עסקים. ניתן גם לשלוח לחו"ל- עלויות יסוכמו מול החנות בהתאם לגודל המשלוח.

האתר לא יישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

 

מחירים:

המחיר בו תחויב הנו זה המצוין באתר במועד בו ביצעת את הקנייה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, את מחירי הפריטים ו/או השירותים המוצגים באתר, גם ללא הודעה מראש.

מחיר המשלוח בכפוף למדיניות הדואר.

 

ביטול רכישה והחזרת פריטים:

שביעות רצונכם חשובה לנו. אנחנו ב “מעיין ניב-סיפור בגוונים אופטימיים”  עושים את המיטב לייצר עבורכם מוצר מושלם!

במידה ואינכם מרוצים מהמוצר יש באפשרותכם להחליף את המוצר תוך 14 יום.

הודיעו לנו בהקדם על מנת שנייצר עבורכם מוצר חדש.

החזרת מוצר תתבצע בתנאים הבאים:
החברה תחליף ו/או תקבל בחזרה פריט שנרכש דרך אתר זה, על פי החלופות המפורטות להלן אך ורק במידה ולא בוצע בהם כל שימוש, באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם, בצירוף החשבונית המקורית.

ביטול העסקה תמורת החזר כספי – ניתן לבטל רכישת פריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. ביטול הזמנה יתבצע
ע”י הודעת דוא”ל לכתובת info@maayanniv.com

הפריטים היוצאים ממחסני החברה עוברים תהליך בקרת איכות קפדני. עם זאת, במקרה בו הפריטים אותם הזמנת לא היו תקינים בעת קבלתם כתוצאה מכשל של החברה, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת פריט פגום ולא תקין, יעשה כל מאמץ להציע לך להחליף את הפריט הפגום בפריט תקין בהתאם תינתן לך האפשרות לקבל את הפריט התקין או לבטל את הזמנתך.

יובהר כי מוצר בו בוצעה התאמה אישית, לא ניתן להחזירו או להחליפו, בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981.        

* החזר כספי יינתן אך ורק לכרטיס האשראי שדרכו בוצעה העסקה המקורית באותם תנאי תשלום.

* במידה וטעיתם בשם או באיות יש לשלוח תמונות ברורות והסבר הבעיה למייל: info@maayanniv.com

 

error: !!תוכן מוגן