15% על כל החנות. מחירי השקה.

סיפור בגוונים אופטימיים

Search

מי אני

היי,

אני מעיין, מעצבת טקסטיל ויוצרת. מציירת, מצלמת וכותבת סיפורים.

מאז שלמדתי במגמת אומנות בתיכון, אני פוסעת בדרך הצבעים. אחרי הצבא, בגלל שהיה לי קר מדי ללמוד אמנות בירושלים, בחרתי בשביל הטקסטיל. למדתי בשנקר במגמת הדפסה, כשעוד ציירנו את המוטיבים בעצמנו. הפכתי למעצבת בסטודיו כיתן, ובהמשך ניהלתי סטודיו בחברת רויאלייף.  התחתנתי עם אבי ונולדו התאומים המופלאים שלנו, עמיתי ועמריקי. אבי נפטר כשהבנים היו בני 4 והחיים שלנו השתנו. פתחתי סטודיו משלי, התמקצעתי בצבע ומיתוג, התרחבתי גם לתחומי הנייר והפלסטיק ועשיתי פרויקטים מגוונים בתעשייה בארץ ובחו”ל. עיצבתי למותגי ילדים, כמו דיסני ומרוול, עיצבתי ל"אח הגדול" ולחברות המובילות, אבל הכי התרגשתי כשייצרו מוצרים עם ציורים מקוריים שלי. סגרתי מעגל כשחזרתי לכיתן בתור מנהלת הסטודיו האחרונה. תקופה תמה.

כשהגיעה הקורונה חזרתי אל המכחולים. הרגשתי שיש לי סיפור לספר. הוא חלחל דרך האצבעות כמעיין המוצא פרצה דרך נקיק ושטף את הדפים הלבנים.

הציורים נערמו במגירות. הסיפורים במחברות. החלטתי לחזור לצומת הזו שהייתי בה אז, ובחרתי הפעם בשביל השני, שלעולם לא שכחתי. חלום שידעתי שאגשים יום אחד. הצילום, הכתיבה, הציור והעשייה המרובה שלי בתעשייה בישראל, הם הזרעים שזרעתי והצמיחו את הרגע הזה.

ציורים מקוריים שלי על מוצרים בתעשייה

מצעים ומגבות

כלים וקערות קישוט

קופסאות מאוירות

מצעים ומוצרי טקסטיל לתינוקות

יומנים וכרטיסי ברכה

איור קלפים

עבודת מיתוג והתמחות בצבע

יעוץ צבעים וקולוריסטיקה

זהות מותגית. יצירת שפה אחידה בין המוצרים ,החומר השיווקי, עיצוב הביתן בחו”ל ושדות תצוגה

יעוץ לצילום וסטיילינג עבור קטלוגים

גרפיקה

נראות הרמונית בין מוצרי הלייף סטייל

בניית קשר צבעוני ורעיוני

error: !!תוכן מוגן